Nå blir Xbox Live gratis

Ledige IT-stillinger

Nå blir Xbox Live gratis

I noen dager i hvertfall.

Annonse
 
Annonse
Eiere av Grand Theft Auto 4 som har tenkt å kjøpe den kommende tilleggspakken 17. februar og som ikke har gullmedlemskap i Xbox Live kan se frem til noen dager med gratis nettspilling.

Test gratis
Dette er en del av Microsoft massive promotering av The Lost and the Damned, altså det Xbox 360-eksklusive tillegget til GTA4. De som betaler rundt 500 kroner i året for Xbox Live Gold kan jo spille alle spill på nettet uansett, men mulighetene er begrenset for Silver-abonnenter.

Fra 17. februar kan de imidlertid spille GTA4 på nett i seks dager. Det forutsetter faktisk ikke at man kjøper tilleggspakken heller, men man må eie originalspillet.

The Lost and the Damned er den første utvidelsen til populære GTA4, og inneholder en helt ny historie som fokuserer på en biker-gjeng. Den vil koste 1600 Microsoft-poeng.

Kilde:
MTV Multiplayer.
Les mer om: spill, xbox live, grand theft auto, the lost, gratis, xbox

Diskutér denne artikkelen

Laster..
Annonse