Metallica klar for Guitar Hero

Ledige IT-stillinger

Metallica klar for Guitar Hero

Det nye albumet kan lastes ned på fredag, til hyggelig pris.

Annonse
 
Annonse
Det ble tidligere i sommer kjent at det nye, og svært etterlengtede Metallica-albumet Death Magnetic vil være tilgjengelig til nedlastning i Guitar Hero III samme dag som det slippes på gata.

Vi fikk nettopp bekreftet fra Red Octane og Activision at slippet er fremdeles i rute, og samtlige sanger fra den nye skiva vil være nedlastbare og spillbare på Guitar Hero III fra 12. september. Ikke nok med det, to eksklusive versjoner av sangen "Suicide & Redemtion" vil også følge med, og inkludere utvidede gitarsoloer.

Fullt band
I tillegg er hele albumet foroverkompatibelt (nytt ord?) med kommende Guitar Hero World Tour, og vil støtte bass, trommer og vokal i tillegg til gitarsporene.

Og best av alt, det koster ikke så veldig mye. 1440 MS-poeng for Xbox 360-versjonen, og 17,99 dollar for PS3-utgaven.

Vi må heller ikke glemme at et eget Guitar Hero-spill som er dedikert til Metallica også er på vei, og kommer tidlig i 2009.
Les mer om: spill, guitar hero, guitar hero world, activision, metallica, hero

Diskutér denne artikkelen

Laster..
Annonse